0 312 442 17 00
Güzeltepe Mah. A. Mithat Efendi Cad.
No 39 Çankaya ANKARA
Online Okul
Kayıtlarımız Başlamıştır
Norman
TV

Öztuna Norman

02.05.1972 tarihinde öğretmen olan anne ve babamın görevi nedeniyle bulundukları Bitlis’in Tatvan ilçesinde dünyaya geldim. İlk,orta ve lise öğrenimimi Ankara’da tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü’nden mezun oldum. 1994 yılında özel sektörde matematik öğretmenliği yapmaya başladım. 2004 yılında kendi dershanemi açtım. Bu süreçte eğitimde motivasyon ve yönlendirmenin önemini kavrayarak bu konularda çalışmalar yapmaya başladım.
2006 yılında Türkiye’de ‘’Eğitim Koçluğu’’ kavramını ilk kez sistematize ederek uygulamaya başladım. Bir çok kurum ve kuruluşta seminerler verdim .Bu süreçte FOX, TRT 1,TRT Haber, TRT Okul, Kanal A, Kanal B televizyonlarında düzenlenen programlara konuk oldum.2014 -2016 yılları arasında TV 6 televizyon kanalında ‘’Eğitim Güzeldir’’ adlı programın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendim.

Şu an Özel Çankaya Öztuna Norman Anadolu Lisesinin kurucusu olarak eğitim sektöründe hizmet vermekte olup halen devlet okullarındaki öğretmen ,öğrenci ve velilere yönelik ,verimli ders çalışma yöntem ve teknikleri, motivasyon, iletişim, meslek seçimleri ve kariyer planlama konularında seminerler vermeye devam ediyorum.

EĞİTİM BİLGİLERİ
Lisans: Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü /ANKARA ( 1989-1993)
Lise: Ayrancı Lisesi/ANKARA (1986-1989)

ÜYE OLUNAN DERNEKLER ve GÖREVLER
-YATSİAD(Yatırımcı ve Sanayici İş Adamları Derneği) Başkan Vekili
-TÜSİAV Eğitim Platformu Başkanı
-ASTAM(Ankara Üniversitesi Akıllı Sistemler Teknoloji Araştırma Uygulama Merkezi) İcra Kurulu Üyesi
-OSTİM ROTARY KLÜBÜ Geçmiş Dönem Başkanı ve yönetim kurulu üyesi
-ANGİAD (Ankara Genç İşadamları Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi
-AFİDER(Ankara Fenerbahçeli İşadamları Derneği) üyesi
-GGYD(Genç Girişim ve Yönetişim Derneği) üyesi[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]